MASCULINE & MILITARY CHIC - КОЛЕКЦІЯ ПАУЛЯ ГЕРИНГУ ДЛЯ ALCINA

Представляємо нову колекцію зачісок сезону "Осінь-Зима 2010" Masculine & Military Chic , створену командою стиліста міжнародного рівня Пауля Герінга (Барселона) спеціально для ALCINA.

Ця колекція продовжує відображати напрямок двоїстості, який став відмітною рисою всіх колекцій відомого стиліста. Мужність і жіночність, войовничість і романтичність, строгість і чуттєвість гармонійно поєднуються у створених образах.

Так, концепції чоловічої та жіночої моди переплітаються у стилі Masculine , посилюючи один одного. Прямі лінії та чіткі форми виділяють сміливість та рішучість жіночої натури. Цей стиль підходить активним і практичним жінкам, які живуть у новому інформаційному столітті і віддають перевагу стилю великого міста. Жінкам, які навіть у чоловічому вбранні не втрачають свого шарму та сексуальності.

Образи у стилі Military Chic відображають таємницю жінок, які охоче ховають свою жіночність за екстремальними вбраннями у військовому стилі. І які, тим не менш, чудово усвідомлюють, що навіть у цьому одязі вони виглядають вкрай романтичними та спокусливими.

Кожен образ колекції представлений у двох варіантах стайлінгу.

Ознайомитись з техніками стрижки, фарбування та макіяжу нової колекції Ви можете на семінарах навчальної студії ALCINA.