ROMANTICA & CONSCIENTE - КОЛЕКЦІЯ ПАУЛЯ ГЕРИНГУ ДЛЯ ALCINA

Надихатись минулим, мріяти про майбутнє, інтерпретувати сьогодення! Ось девіз творців нової трендової колекції ALCINA та надзавдання для всіх перукарів та стилістів, що творять разом із цією професійною маркою. Ідея колекції – суворі, чіткі силуети, оформлені м'якими яскравими романтичними матеріалами. За основу було взято 50-і та 70-ті роки, що дозволило створити нові футуристичні образи сезону Весна-Літо 2011, що втілюють революційну елегантність та строгу чуттєвість.

Романтика = Романтика
ALCINA Romantica представила елегантні, жіночні образи у стилі 50-х – легкі, повітряні, ненав'язливі… Вони розкривають усі грані справжньої жінки та залишають простір для творчості та самовираження. Відкрийте собі магію цих образів, які неодмінно створять романтичний, кокетливий настрій.

Consciente = Досвідченість
Образи ALCINA, натхненні 70-ми, є комбінацією суворості та елегантності ділового стилю з чуттєвістю та спокусливістю повсякденного стилю. Вони поєднують у собі чіткі акценти на протилежних гранях, несуть нотку чарівної самозакоханості, відкривають шлях до нового мінімалізму та дозволяють скуштувати світ гламуру. Колекція ALCINA Consciente вимагає революційного стайлінгу, щоб надати завершеності суворості, чуттєвості та спокусливості цих жіночих образів.